ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Документування кабельного господарства OFM

Документування кабельного господарства OFM

OFM-500 (Optical Fiber Mapping)

OFM-500 (Optical Fiber Mapping) - це повнофункціональне програмне забезпечення для розробки, документування та технічного обслуговування волоконно-оптичних інженерних систем і об'єктів.OFM-500 - це картографія мережі, стан мережі і база даних на одному робочому столі. В одній базі зібрана вся інформація по всіх об'єктах кабельного господарства з прив'язкою до географічної карти, а так само вся інформація про стан оптичного волокна надійшла або з системи моніторингу ВОЛЗ ONMS або введена вручну (OTDR, CD і PMD).

Розрахунок на багату архітектуру і зручність використання робить цей продукт унікальним у своєму класі.

Особливості:

 • доступ до об'єктів і їх даними всього кабельного господарства підприємства,
 • крос-мережева сумісність,
 • відкрита ГІС архітектура,
 • автоматичний пошук маршруту при аварії,
 • розширений аналіз аварій,
 • миттєве визначення та представлення постраждалих Замовників через аварію,
 • канальне керування,
 • повна інтеграція в систему моніторингу оптичних волокон ONMS.

Застосування:

 • OFM надає централізований, миттєвий, багатокористувацький доступ і обмін інформацією, що дає повну картину мережі в будь-який момент - «на вимогу»,
 • оптимізація технічного обслуговування роботи мережі шляхом визначення статусу мережевих ресурсів за критеріями: доступний, використовується, мертвий, резерв і запас,
 • точне визначення юридичної приналежності волокон і об'єктів мережі,
  при виникненні аварії OFM-500 відображає всіх постраждалих Замовників і сервіси з наданням альтернативного шляху.

 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.