ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  NetID - Система оперативної реєстрації, обліку та контролю кабельних мереж

NetID - Система оперативної реєстрації, обліку та контролю кабельних мереж

Проектування, обслуговування та експлуатація, модернізація та  розвиток існуючих міських і  магістральних кабельних мереж все очевидніше вимагає їх електронного документування, що зменшує час для пошуку необхідної інформації, її ідентифікації чи коригування, поповнення данними, а також знижує витрати на обслуговування мереж.

NetID – надійний та простий у експлуатації програмний комплекс для документування стану, складу та місцярозташування телекомунікаційних кабельних мереж (оптичних і мідних).

NetID дозволяє  вводити та коригувати будь-які елементи (складові) мережі та їх з'єднання за допомогою простого комп'ютерного редактора.

NetID надає можливість створювати схеми мереж та їх з'єднань накладеним на цифрові карти міських районів (для міських мереж) та карти місцевостей прокладання кабельних траншей (для магістральних мереж).

Отримана в результаті база данних буде містити всі необхідні дані про мережу: детальну специфікацію всіх елементів мережі, точні координати та відстані між ними, кількість і місцерозташування вільних кабельних каналів, волокон, касет і т.д, точки подключення та назви клієнтів.

Для системи харктерний простий інтерфейс користувача; вона дозволяє як миттєво отримати будь-які дані для мережі будь-якої протяжності, так і легко наповнити базу даних необхідними відомостями про кабельну мережу з будь-якого моменту її існування, як на етапі будівництва, так і на етапі підтримки.

Система абсолютно мінімізує кількість персоналу зайнятого контролем та обліком елементів та стану кабельних мереж, незалежно від їх розмірів, що дозволяє зменшити витрати на персонал, а також мінімізувати помилки, пов'язані з низькою кваліфікацією персоналу і забезпечити більшу безпеку збереження служебової інформації.

Більш ніж 20-річний досвід використання ПЗ NetID у більшості європейських країн засвідчив виняткову її ефективність і надійність. 

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.